Comments are off for this post

Adresātu saraksts biedriem@optimist.lv

TĀS NAV MĒSTULES VAI PIKŠĶERĒŠANA! 🙂

Informējam, ka ir izveidots LOKA kopējs adresātu saraksts jeb mailing list biedriem@optimist.lv. Pierakstoties šajā grupā, saņemsiet visas LOKA biedriem, jaunbiedriem un to pārstāvjiem adresētās ziņas, kā arī varēsiet nosūtīt savu ziņojumu visiem grupas dalībniekiem vienlaikus, izmantojot vienu epasta adresi biedriem@optimist.lv.

Grupas profilā katrs pats varēs aktualizēt savu epastu, nomainīt pieraksta paroli vai atteikties no pieraksta grupā un turpmākas LOKA ziņojumu saņemšanas.

Šobrīd esam nosūtījuši elektronisku uzaicinājumu pievienoties grupai visām personām, kuras norādījušas savu epastu un devušas piekrišanu tā izmantošanai, reģistrējoties LOKA.

Ja vēlaties reģistrēties grupā Biedriem, lūgums atbildēt epasta uzaicinājumam ar Reply, nemainot temata lauku. Reģistrācijas apstiprinājumā saņemsiet arī paroli sava pieraksta pārvaldīšanai turpmāk. Paroli un dažus iestatījumus ir iespējams nomainīt pēc saviem ieskatiem šeit.

Ja šķiet, ka uzaicinājumu neesat saņēmuši, iesakam pārbaudīt mēstuļu/spam/ mapi jūsu epasta programmā. Gadījumā, ja uzaicinājumu esat izdzēsuši vai citu iemeslu dēļ, varat veikt reģistrāciju vietnē http://optimist.lv/mailman/listinfo/biedriem_optimist.lv

Reģistrējoties būs jānorāda 1. sava epasta adrese ( vārds – nav obligāti); 2. parole (nav obligāti – ja neaizpildīsiet, sistēma ģenerēs pati un nosūtīs Jums epastā); 3. Jānospiež poga Subscribe

Comments are closed.